Calcit.si
Kegljaški klub Kamnik
Zavarovalnica Triglav d.d.

Priprave na novo sezono v polnem teku

Kamniško kegljišče je svoja vrata odprlo 21. julija in kegljači so se pričeli pripravljati na začetek sezone, ki bo 11. in 12. septembra. V avgustu je prva moška ekipa odšla tudi na dve gostujoči tekmi v Brežice, kjer so se dvakrat ”udarili” z domačini.

S prijateljskimi tekmami bodo nadaljevali skozi celoten avgust, prva moška ekipa bo odpotovala še na tekmo v Ravne na Koroškem in v Črnomelj, v septembru pa bodo priprave na novo sezono zaključili z obiskom v Avstriji pri ekipi SK FWT Neunkirchen. Člani avstrijske ekipe sestavljajo enega najboljših kolektivov avstrijskega kegljanja, v njihovi sredini pa igra tudi nekdanji Kamničan Janže Lužan.

Preostale ekipe bodo svojo formo pilile v sobotnih tekmah na domačem kegljišču, številni pa težko pričakujejo tudi začetek občinske lige.

Kegljaškemu klubu Brežice se še enkrat zahvaljujemo za gostoljubnost!

 

Že zdaj vas tudi vabimo na ogled 1. kola državne lige

Kdaj?

KK Calcit – KK Miklavž

Sobota, 12.09.2020 ob 14.00

—————————————————————————————————————–

KK Calcit I – KK Gorica

Sobota, 12.09.2020 ob 17.00