6. in 7. krog Občinske lige

By | december 6, 2018

Rezultati 6. kroga Občinske lige:

ŠD POLICIST 1 1 AMBROŽ TEAM
DUŠAN GRADIŠEK 496 0 0 1 4 578 ZVONE IZGORŠEK
DAMJAN HAFNAR 631 4 1 0 0 526 BRANE BENEDIK
MATEJ KERN 535 2 0 1 2 541 SLAVKO ZORMAN
JANŽE LUŽAN 629 3 1 0 1 588 NIK PREDOVNIK
IGOR ZAMLJEN 527 2 0 1 2 544 MIRJAN MLINARIČ
PRIMOŽ PINTARIČ 572 0 0 1 4 601 BORIS BENEDIK
3390 11 4 4 13 3378
MLADINCI 0 2 ŠD SOTESKA
LARA ŠUŠTAR 482 1 0 1 3 530 GAŠPER BURKELJCA
TAMARA PEVEC 555 2 0 1 2 596 LIDIJA PIRMAN
NINA BURKELJCA 497 2 0 1 2 502 STANE STARMAN
MIHA URŠIČ 529 3 1 0 1 525 ALBIN GRUBAR
JANJA ZUPANČIČ 489 2 0 1 2 501 GAŠPER PIRMAN
GREGOR POLJANŠEK 250 1 0 1 3 294 PETER JANTOL
2802 11 1 7 13 2948
CALCIT 2 0 DU KAMNIK
GREGA GRUBAR 478 1 0 1 3 527 MAJDA LUŽAR
SAMO PODJED 558 3 1 0 1 551 PAVLE SERŠA
ALEŠ PROSEN 557 4 1 0 0 487 DRAGO LEBEN
ANDREJ RUTAR 550 3 1 0 1 504 MIRO HOMAR
MATEJ TURK 611 4 1 0 0 533 RUDOLF VIDIC
PETER HAFNER 538 3 1 0 1 468 FRANC POLJANŠEK
3292 18 7 1 6 3070

Najboljših 6 igralcev 6. kroga:

1 DAMJAN HAFNAR ŠD POLICIST 631
2 JANŽE LUŽAN ŠD POLICIST 629
3 MATEJ TURK CALCIT 611
4 BORIS BENEDIK AMBROŽ TEAM 601
5 LIDIJA PIRMAN ŠD SOTESKA 596
6 NIK PREDOVNIK AMBROŽ TEAM 588
SKUPAJ 3656

 

Rezultati 7. kroga Občinske lige:

DU KAMNIK 0 2 AMBROŽ TEAM
TATJANA HACE 513 1 0 1 3 539 NIK PREDOVNIK
PAVLE SERŠA 514 1 0 1 3 548 ZVONE IZGORŠEK
TONE KLEMENC 481 0 0 1 4 515 MIRJAN MLINARIČ
FRANC POLJANŠEK 466 0 0 1 4 547 ŠTEFAN FLERIN
MIRO HOMAR 561 3 1 0 1 513 PRIMOŽ FLERIN
RUDOLF VIDIC 526 1 0 1 3 538 SLAVKO ZORMAN
3061 6 1 7 18 3200
ŠD SOTESKA 2 0 CALCIT
JURE STARMAN 549 3,5 1 0 0,5 460 UROŠ POLJANŠEK
KLARA KOPRIVEC 566 4 1 0 0 512 SAMO PODJED
STANE STARMAN 518 2 0 1 2 531 ANDREJ RUTAR
LIDIJA PIRMAN 514 0 0 1 4 555 ALEŠ PROSEN
GAŠPER BURKELJCA 580 2 0 1 2 581 MATEJ TURK
GREGA BAJŽELJ 606 4 1 0 0 531 PETER HAFNER
3333 15,5 5 3 8,5 3170
MLADINCI 1 1 ŠD POLICIST
JANJA ZUPANČIČ 517 4 1 0 0 466 DUŠAN GRADIŠEK
MIHA URŠIČ 507 3 1 0 1 493 MARIJA RAVNIKAR
ANDRAŽ BABNIK 615 4 1 0 0 526 BRANE HRIBAR
MATIC BABNIK 539 2 1 0 2 533 MATEJ KERN
1 4 549 IGOR ZAMLJEN
LARA ŠUŠTAR 477 2 0 1 2 480 ZDRAVKO SOLDO
2655 15 4 4 9 3047

 

Najboljših 6 igralcev 7. kroga:

1 ANDRAŽ BABNIK MLADINCI 615
2 GREGA BAJŽELJ ŠD SOTESKA 606
3 MATEJ TURK CALCIT 581
4 GAŠPER BURKELJCA ŠD SOTESKA 580
5 KLARA KOPRIVEC ŠD SOTESKA 566
6 MIRO HOMAR DU KAMNIK 561
SKUPAJ 3509

 

Lestvica po odigranem 7. krogu:

T Z N P RAZ. TOČK
1. AMBROŽ TEAM 7 6 1 0 43 13 30 13
2. ŠD SOTESKA 7 5 0 2 34 22 12 10
3. ŠD POLICIST 7 2 2 3 27 29 -2 6
4. CALCIT 7 3 0 4 25 31 -6 6
5. DU KAMNIK 7 3 0 4 23 33 -10 6
6. MLADINCI 7 0 1 6 16 40 -24 1