Začetek spomladanskega dela sezone začeli z zmagami

By | januar 16, 2019

Kamniški kegljači in kegljačice so v spomladanski del sezone vstopili odločno in z namero, da ohranijo oz. še izboljšajo pozicijo na lestvici.

Najprepričljivejšo zmago so dosegli igralci 1. moške ekipe, ki so na domačem kegljišču premagali ekipo KK Litija 2001. Kljub zmagi pa je po tekmi namesto veselja prevladoval občutek zaskrbljenosti, saj je med tekmo prišlo do poškodbe stegenske mišice pri kar dveh nosilcih igre 1. moške ekipe. V klubu si želimo, da se bojo poškodbe čim prej sanirale, in da bojo fantje 1. moške ekipe znova zaigrali v polni ekipni postavi.

CALCIT 1 : LITIJA      3444 : 3220     6 : 2

Zmage so se veselile tudi članice 1. ženske ekipe, ki so na domačem kegljišču premagale članice KK Impol. Gostje na kamniškem kegljišču niso našle pravih občutkov, zato so imele Kamničanke dokaj lahko delo. Zmaga s 7:1 je tudi dokaz, da so Kamničanke na tekmi enostavno prevladovale.

KAMNIK : IMPOL        3248 : 3157      7 : 1

Odličnega začetka in zmage na prvi tekmi spomladanskega dela sezone so se razveselili tudi člani 3. moške ekipe, ki so premagali člane KK Vodnjak z rezultatom 6:2.

CALCIT 3 : VODNJAK      3198 : 3113      6 : 2

Edina ekipa, ki ni dosegla zmage je bila 2. moška ekipa, ki je na gostovanju v Izoli remizirala z rezultatom 4:4.

IZOLA : CALCIT  2     3290 : 3263      4 : 4

 

Več podrobnih rezultatov pa na spletni strani Kegljaške zveze Slovenije

Zavarovalnica Triglav

Calcit d.o.o.