Končano državno člansko prvenstvo posamezno in kombinacija

By | april 24, 2019

Edina predstavnika KK Calcit Kamnik sta v finalnem delu članskega državnega prvenstva zelo dobro opravila z nastopom, toda v obeh primerih sta bila nasprotnika za nekaj kegljev uspešnejša. Peter Jantol je z rezultatom 598 podrtih kegljev izgubil proti Tomažu Ivančiču (621 podrtih kegljev) iz KK Litija 2001, aktualnemu državnemu mladinskemu prvaku v posamičnem in kombinacijskem seštevku. Peter in Tomaž sta se skozi celoten potek dvoboja izmenjavala v vodstvu, toda v finalnem delu tekme je Litijan prikazal odlično igro, kateri pa Peter ni mogel slediti. Rezultat dvoboja je bil 2:2 (598:621) v korist Tomaža.

smartcapture

Jure je prikazal še boljšo igro od Petra in se na koncu zaustavil pri 613 podrtih kegljih, toda za napredovanje mu je zmanjkalo le 5 kegljev. Juretov nasprotnik v osmini-finala Denis Čenanovič (KK Proteus Postojna) je bil skozi celotno tekmo v rahli prednosti, v zadnjem setu pa se je Jure z izjemnim rezultatom Denisu zelo približal, toda Denisova prednost iz prvih treh setov je bila nekoliko prevelika, da bi juretu uspel popoln preobrat. Njun dvoboj se je končal z rezultatom 2:2 (613:618) v korist kegljača iz Postojne.

Končni uvrstitvi obeh predstavnikov KK Calcit Kamnik v obeh seštevkih državnega članskega prvenstva sta sledeča:

Jure Starman: 8. mesto v kombinaciji, 9. mesto v posamezno

Peter Jantol: 11. mesto v kombinaciji, 11. mesto v posamezno

Čestitke obema fantoma za super kegljaške predstave in čestitke vsem dobitnikom medalj v moški in ženski konkurenci!

>>Povezava na KZS<<

Calcit d.o.o.

Zavarovalnica Triglav

Calcit d.o.o.

smartcapture