URNIK Občinske lige 19/20

By | oktober 17, 2019
URNIK OBČINSKE LIGE
1.KROG Datum
AMBROŽ TEAM : DU KAMNIK sreda 16.10.2019 ob 18.00
ŠD POLICIST : MESI sports ponedeljek 14.10.2019 ob 18.00
ŠD SOTESKA : CALCIT ponedeljek 14.10.2019 ob 20.00
:
2.KROG
DU KAMNIK : CALCIT ponedeljek 21.10.2019 ob 16.00
MESI sports : ŠD SOTESKA ponedeljek 21.10.2019 ob 20.00
AMBROŽ TEAM : ŠD POLICIST sreda 23.10.2019 ob 18.00
:
3.KROG
ŠD POLICIST : DU KAMNIK ponedeljek 04.11.2019 ob 18.00
ŠD SOTESKA : AMBROŽ TEAM ponedeljek 04.11.2019 ob 20.00
CALCIT : MESI sports sreda 06.11.2019 ob 20.00
:
4.KROG
DU KAMNIK : MESI sports ponedeljek 11.11.2019 ob 16.00
AMBROŽ TEAM : CALCIT sreda 13.11.2019 ob 18.00
ŠD POLICIST : ŠD SOTESKA ponedeljek 11.11.2019 ob 18.00
:
5.KROG
ŠD SOTESKA : DU KAMNIK ponedeljek 18.11.2019 ob 20.00
CALCIT : ŠD POLICIST sreda 20.11.2019 ob 20.00
MESI sports : AMBROŽ TEAM ponedeljek 18.11.2019 ob 18.00
6.KROG
DU KAMNIK : AMBROŽ TEAM ponedeljek 25.11.2019 ob 16.00
MESI sports : ŠD POLICIST ponedeljek 25.11.2019 ob 20.00
CALCIT : ŠD SOTESKA sreda 27.11.2019 ob 18.00
:
7.KROG
CALCIT : DU KAMNIK sreda 4.12.2019 ob 18.00
ŠD SOTESKA : MESI sports ponedeljek 2.12.2019 ob 20.00
ŠD POLICIST : AMBROŽ TEAM ponedeljek 2.12.2019 ob 18.00
:
8.KROG
DU KAMNIK : ŠD POLICIST ponedeljek 9.12.2019 ob 16.00
AMBROŽ TEAM : ŠD SOTESKA sreda 11.12.2019 ob 18.00
MESI sports : CALCIT ponedeljek 9.12.2019 ob 20.00
:
9.KROG
MESI sports : DU KAMNIK ponedeljek 6.01.2020 ob 17.00
CALCIT : AMBROŽ TEAM sreda 8.01.2020 ob 20.00
ŠD SOTESKA : ŠD POLICIST ponedeljek 6.01.2020 ob 20.00
:
10.KROG
DU KAMNIK : ŠD SOTESKA ponedeljek 13.01.2020 ob 16.00
ŠD POLICIST : CALCIT ponedeljek 13.01.2020 ob 18.00
AMBROŽ TEAM : MESI sports sreda 15.01.2020 ob 18.00
:
11.KROG
AMBROŽ TEAM : DU KAMNIK sreda 22.01.2020 ob 18.00
ŠD POLICIST : MESI sports ponedeljek 20.01.2020 ob 16.00
ŠD SOTESKA : CALCIT ponedeljek 20.01.2020 ob 20.00
:
12.KROG
DU KAMNIK : CALCIT ponedeljek 27.01.2020 ob 18.00
MESI sports : ŠD SOTESKA ponedeljek 27.01.2020 ob 20.00
AMBROŽ TEAM : ŠD POLICIST sreda 29.01.2020 ob 18.00
:
13.KROG
ŠD POLICIST : DU KAMNIK ponedeljek 3.02.2020 ob 16.00
ŠD SOTESKA : AMBROŽ TEAM ponedeljek 3.02.2020 ob 20.00
CALCIT : MESI sports sreda 5.02.2020 ob 16.00
:
14.KROG
DU KAMNIK : MESI sports ponedeljek 10.02.2020 ob 18.00
AMBROŽ TEAM : CALCIT sreda 12.02.2020 ob 18.00
ŠD POLICIST : ŠD SOTESKA ponedeljek 10.02.2020 ob 16.00
:
15.KROG
ŠD SOTESKA : DU KAMNIK ponedeljek 24.02.2020 ob 17.00
CALCIT : ŠD POLICIST sreda 26.02.2020 ob 16.00
MESI sports : AMBROŽ TEAM ponedeljek 24.02.2020 ob 20.00
:
16.KROG
DU KAMNIK : AMBROŽ TEAM ponedeljek 2.03.2020 ob 18.00
MESI sports : ŠD POLICIST ponedeljek 2.03.2020 ob 20.00
CALCIT : ŠD SOTESKA sreda 4.03.2020 ob 16.00
:
17.KROG
CALCIT : DU KAMNIK sreda 11.03.2020 ob 16.00
ŠD SOTESKA : MESI sports ponedeljek 9.03.2020 ob 20.00
ŠD POLICIST : AMBROŽ TEAM ponedeljek 9.03.2020 ob 16.00
:
18.KROG
DU KAMNIK : ŠD POLICIST ponedeljek 16.03.2020 ob 18.00
AMBROŽ TEAM : ŠD SOTESKA sreda 18.03.2020 ob 18.00
MESI sports : CALCIT ponedeljek 16.03.2020 ob 20.00
:
19.KROG
MESI sports : DU KAMNIK ponedeljek 23.03.2020 ob 17.00
CALCIT : AMBROŽ TEAM sreda 25.03.2020 ob 16.00
ŠD SOTESKA : ŠD POLICIST ponedeljek 23.03.2020 ob 20.00
:
20.KROG
DU KAMNIK : ŠD SOTESKA ponedeljek 30.03.2020 ob 18.00
ŠD POLICIST : CALCIT ponedeljek 30.03.2020 ob 16.00
AMBROŽ TEAM : MESI sports sreda 1.04.2020 ob 18.00