Državno člansko prvenstvo v mešanih dvojicah v Kamniku upravičilo velika pričakovanja po dobrih kegljaških uvrstitvah

By | december 10, 2019

Kamnisko kegljisce je bilo v nedeljo (8.12.2019) prizorisce enega najbolj zanimivih kegljaskih dogodkov – Drzavno clansko prvenstvo v mesanih dvojicah Tandem-Mix.

Na drzavnem prvenstvu je sodelovalo 33 parov, med njimi je bilo kar 12 parov iz KK Calcit Kamnik. S stevilcnostjo in veliko tekmovalno zeljo so kamniski pari napovedali velik interes po doseganju dobrih uvrstitev na drzavnem prvenstvu in to tudi dosegli. Najbolje sta se izkazala para v sestavi Matej Turk-Irena Koprivc in Damjan Hafnar-Lidija Pirman, ki so dosegli odlicno 3. mesto.

3. mesto Irena Koprivc in Matej Turk
3. mesto Damjan Hafnar in Lidija Pirman
Dobitniki medalj državnega članskega prvenstva v mešanih dvojicah
Uvrstitve vseh 33 nastopajočih parov na
državnem članskem prvenstvu v mešanih dvojicah

Naslov drzavnega clanskega prvaka v mesanih dvojicah je osvojila dvojica KK Triglav Kranj Tara Lahovec-Andrej Lahovec, naslov drzavnega podprvaka pa sta osvojila Anja Forstnaric-Primoz Pintaric iz KK Ograjca Ljubljana.

Uvrstitve še ostalih kamniških parov:

5. mesto Kristjan Mijatović in Tadeja Kokalj

7. mesto Rudi Vidic in Tatjana Hace

8. mesto Štefan in Štefka Flerin

9. mesto Matic Babnik in Tea Repnik

13. mesto Klara Koprivec in Jure Starman

16. mesto Marija Ravnikar in Mirjan Mlinarič

22. mesto Tamara Pevec in Peter Jantol

23. mesto Andraž Babnik in Lara Šuštar

29. mesto Franci Grubar in Ljuba Babnik
29. mesto Monika Koprivc in Gašper Burkeljca

Vsem parom čestitke za nastop in uvrstitve.

Hvala tudi sponzorjem KK Calcit Kamnik: