Državno člansko prvenstvo v mešanih dvojicah v Kamniku upravičilo velika pričakovanja po dobrih kegljaških uvrstitvah

By | december 10, 2019

Kamnisko kegljisce je bilo v nedeljo (8.12.2019) prizorisce enega najbolj zanimivih kegljaskih dogodkov – Drzavno clansko prvenstvo v mesanih dvojicah Tandem-Mix.

Na drzavnem prvenstvu je sodelovalo 33 parov, med njimi je bilo kar 12 parov iz KK Calcit Kamnik. S stevilcnostjo in veliko tekmovalno zeljo so kamniski pari napovedali velik interes po doseganju dobrih uvrstitev na drzavnem prvenstvu in to tudi dosegli. Najbolje sta se izkazala para v sestavi Matej Turk-Irena Koprivc in Damjan Hafnar-Lidija Pirman, ki so dosegli odlicno 3. mesto.

3. mesto Irena Koprivc in Matej Turk
3. mesto Damjan Hafnar in Lidija Pirman
Dobitniki medalj državnega članskega prvenstva v mešanih dvojicah
Uvrstitve vseh 33 nastopajočih parov na
državnem članskem prvenstvu v mešanih dvojicah

Naslov drzavnega clanskega prvaka v mesanih dvojicah je osvojila dvojica KK Triglav Kranj Tara Lahovec-Andrej Lahovec, naslov drzavnega podprvaka pa sta osvojila Anja Forstnaric-Primoz Pintaric iz KK Ograjca Ljubljana.