7. in 8. krog Občinske lige

By | december 15, 2019

Rezultati 7. kroga Občinske lige

ŠD POLICIST 2 0 AMBROŽ TEAM
  HAFNAR DAMJAN 547 3 1 0 1 555 FLERIN ŠTEFAN  
  LUŽAN JANŽE 648 3 1 0 1 552 BENEDIK BORIS  
  ALPNER IGOR 510 3 1 0 1 485 MLINARIČ MIRJAN  
  KERN MATEJ 497 0 0 1 4 558 PREDOVNIK NIK  
  PINTARIČ PRIMOŽ 551 1 0 1 3 571 IZGORŠEK ZVONE  
  ZAMLJEN IGOR 528 1 0 1 3 510 ZORMAN SLAVKO  
                   
                   
    3281 11 5 3 13 3231    
                   
                   
ŠD SOTESKA 2 0 MESI Sports
  STARMAN JURE 515 4 1 0 0 431 KOPRIVC MONIKA  
  KOPRIVEC KLARA 542 2 1 0 2 534 BABNIK MATIC  
  URŠIČ MIHA 513 3 1 0 1 261 POLJANŠEK GREGOR  
  DOLINŠEK MARJAN 506 1 0 1 3 556 GRUBAR FRANCI  
  BURKELJCA GAŠPER 487 4 1 0 0 0    
    0 0 0 1 4 452 SIMIČ ILIJA  
                   
                   
    2563 14 6 2 10 2234    
                   
                   
                   
CALCIT 0 2 DU KAMNIK
  LORENČIČ DEJAN 505 2 0 1 2 512 LUŽAR MAJDA  
  GRUBAR ALBIN 505 2 0 1 2 509 KLEMENC TONE  
  PODJED SAMO 542 1 0 1 3 558 SERŠA PAVLE  
  HAFNER PETER 512 2 0 1 2 514 POLJANŠEK FRANC  
  KONČNIK KLEMEN 532 1,5 0 1 2,5 544 VIDIC RUDOLF  
  PROGAR BRANKO 529 3 1 0 1 505 HOMAR MIRO  
                   
                   
    3125 11,5 1 7 12,5 3142    

Rezultati 8. kroga Občinske lige

DU KAMNIK 0 2 ŠD POLICIST
  HACE TATJANA 499 3 1 0 0 117 KERN MATEJ  
  KLEMENC TONE 465 0 0 1 4 577 PINTARIČ PRIMOŽ  
  SERŠA PAVLE 509 0 0 1 4 548 ALPNER IGOR  
  POLJANŠEK FRANC 540 0 0 1 4 606 HAFNAR DAMJAN  
  VIDIC RUDOLF 543 2 1 0 2 513 SOLDO ZDRAVKO  
  HOMAR MIRO 516 1 0 1 3 539 ZAMLJEN IGOR  
          0 1 376 RAVNIKAR MARIJA  
                   
    3072 6 2 6 18 3276    
                   
                   
MESI Sports 0 2 CALCIT
  BABNIK MATIC 510 1 0 1 3 532 PODJED SAMO  
  BABNIK ANDRAŽ 525 3 1 0 1 487 LORENČIČ DEJAN  
  POLJANŠEK GREGOR 474 1 0 1 3 517 HAFNER PETER  
  BABNIK LJUBA 98 0 0 1 4 539 KONČNIK KLEMEN  
  REPNIK TEA 352 1 0 1 3 529 PROGAR BRANKO  
  GRUBAR FRANCI 553 2 0 1 2 555 GRUBAR ALBIN  
  SIMIČ ILIJA 272 0 0          
                   
    2784 8 1 7 16 3159    
                   
                   
                   
AMBROŽ TEAM 2 0 ŠD SOTESKA
  RUČIGAJ PETER 496 2 1 0 0 237 DOLINŠEK MARJAN  
  FLERIN ŠTEFAN 543 1 0 1 3 566 JANTOL PETER  
  FLERIN PRIMOŽ 500 0 0 1 4 583 BURKELJCA GAŠPER  
  PREDOVNIK NIK 570 3 1 0 1 512 STARMAN JURE  
  IZGORŠEK ZVONE 502 2 0 1 2 513 STARMAN STANE  
  ZORMAN SLAVKO 567 3 1 0 1 494 KOPRIVEC KLARA  
          0 2 252 URŠIČ MIHA  
                   
    3178 11 5 3 13 3157    

Lestvica po 8ih odigranih krogih

    T Z N P         RAZ. TOČK
1. ŠD POLICIST 8 8 0 0   46   18 28 16
2. ŠD SOTESKA 8 5 1 2   42   22 20 11
3. DU KAMNIK 8 4 1 3   33   31 2 9
4. AMBROŽ TEAM 8 4 0 4   33   31 2 8
5. MESI sports 8 1 0 7   21   43 -22 2
6. CALCIT 8 1 0 7   17   46 -29 2