Rezultati 9. in 10. kroga Občinske lige

By | januar 19, 2020

Pred začetkom drugega dela Občinske lige je v prestopnem roku prišlo do nekaterih sprememb v ekipah. Svoje ekipe so zamenjali oz. so se priključili ekipi sledeči igralci:

  1. Matej Turk je okrepil ekipo Calcita
  2. Jakob Jančar, Grega Grubar in Uroš Poljanšek so okrepili ekipo Mesi sports

Rezultati 9. kroga:

 

MESI Sports 2 0 DU KAMNIK
  BABNIK MATIC 568 3 1 0 1 524 LUŽAR MAJDA  
  BABNIK ANDRAŽ 525 3 1 0 1 499 KLEMENC TONE  
  KOPRIVC MONIKA 472 0 0 1 4 537 SERŠA PAVLE  
  GOLOB MARJAN 254 2 0 1 2 502 POLJANŠEK FRANC  
  JANTOL ROK 539 2 1 0 2 537 VIDIC RUDOLF  
  GRUBAR FRANCI 547 4 1 0 0 471 HACE TATJANA  
  POLJANŠEK UROŠ 219 0 0          
                   
    3124 14 6 2 10 3070    
                   
                   
ŠD SOTESKA 0 2 ŠD POLICIST
  URŠIČ MIHA 527 4 1 0 0 481 ALPNER IGOR  
  BURKELJCA GAŠPER 506 0 0 1 4 592 LUŽAN JANŽE  
  PIRMAN GAŠPER 503 1 0 1 3 552 HAFNAR DAMJAN  
  PIRMAN LIDIJA 532 2 1 0 2 511 KERN MATEJ  
  JANTOL PETER 578 2 1 0 2 573 PINTARIČ PRIMOŽ  
  DOLINŠEK MARJAN 574 1,5 0 1 2,5 570 ZAMLJEN IGOR  
                   
                   
    3220 10,5 3 5 13,5 3279    
                   
                   
                   
CALCIT 0 2 AMBROŽ TEAM
  TURK MATEJ 583 4 1 0 0 499 FLERIN PRIMOŽ  
  GRUBAR ALBIN 503 1 0 1 3 522 FLERIN ŠTEFAN  
  LORENČIČ DEJAN 481 1 0 1 3 532 FLERIN ŠTEFKA  
  HAFNER PETER 545 3,5 1 0 0,5 242 RUČIGAJ PETER  
  KONČNIK KLEMEN 489 0 0 1 4 615 BENEDIK BORIS  
  PROGAR BRANKO 544 3,5 1 0 0,5 510 ZORMAN SLAVKO  
          0 0 246 POHLIN BOŠTJAN  
                   
    3145 13 3 5 11 3166    
NAJBOLJŠIH  ŠEST IGRALCEV 9. KROGA
1 BENEDIK BORIS AMBROŽ TEAM 615
2 JANŽE LUŽAN ŠD POLICIST 592
3 MATEJ TURK CALCIT 583
4 PETER JANTOL ŠD SOTESKA 578
5 MARJAN DOLINŠEK ŠD SOTESKA 574
6 PRIMOŽ PINTARIČ ŠD POLICIST 573
      3515

Rezultati 10. kroga:

DU KAMNIK 0 2 ŠD SOTESKA
  POTOČNIK BRANE 520 2,5 1 0 1,5 517 STARMAN STANE  
  VIDIC RUDOLF 545 3 1 0 1 505 PIRMAN GAŠPER  
  SERŠA PAVLE 523 1 0 1 3 571 BURKELJCA GAŠPER  
  POLJANŠEK FRANC 510 1 0 1 3 505 PIRMAN LIDIJA  
  HOMAR MIRO 545 1 0 1 3 616 JANTOL PETER  
  KLEMENC TONE 473 0 0 1 4 519 DOLINŠEK MARJAN  
      0 0          
                   
    3116 8,5 2 6 15,5 3233    
                   
                   
ŠD POLICIST 2 0 CALCIT
  LUŽAN JANŽE 597 3,5 1 0 0,5 534 GRKMAN FRANCI  
  ZAMLJEN IGOR 568 1 0 1 3 603 TURK MATEJ  
  HAFNAR DAMJAN 569 2,5 1 0 1,5 547 HAFNER PETER  
  KERN MATEJ 543 2 1 0 2 532 PROGAR BRANKO  
  RAVNIKAR MARIJA 466 1 0 1 3 508 PODJED SAMO  
  ALPNER IGOR 278 2 1 0 1 481 GRUBAR ALBIN  
  GRADIŠEK DUŠAN 233 1 0          
                   
    3254 13 6 2 11 3205    
                   
                   
                   
AMBROŽ TEAM 2 0 MESI Sports
  RUČIGAJ PETER 485 1 0 1 3 528 REPNIK TEA  
  FLERIN ŠTEFAN 523 2 1 0 2 518 PEVEC TAMARA  
  FLERIN ŠTEFKA 511 0 0 1 4 562 GRUBAR FRANCI  
  BENEDIK BORIS 572 4 1 0 0 495 BABNIK ANDRAŽ  
  IZGORŠEK ZVONE 488 4 1 0 0 424 GRUBAR GREGA  
  ZORMAN SLAVKO 535 1 0 1 3 529 POLJANŠEK UROŠ  
                   
                   
    3114 12 5 3 12 3056    
  LESTVICA PO 10.  KROGU        
                          
    T Z N P         RAZ. TOČK
1. ŠD POLICIST 10 10 0 0   57   23 34 20
2. ŠD SOTESKA 10 6 1 3   51   29 22 13
3. AMBROŽ TEAM 10 6 0 4   43   37 6 12
4. DU KAMNIK 10 4 1 5   37   43 -6 9
5. MESI sports 10 2 0 8   30   50 -20 4
6. CALCIT 10 1 0 9   22   58 -36 2
7.                      
8.                      
                       
                       
NAJBOLJŠIH  ŠEST IGRALCEV 10. KROGA        
1 PETER JANTOL ŠD SOTESKA 616        
2 MATEJ TURK CALCIT 603        
3 JANŽE LUŽAN ŠD POLICIST 597        
4 BORIS BENEDIK AMBROŽ  TEAM 572        
5 GAŠPER BURKELJCA ŠD SOTESKA 571        
6 DAMJAN HAFNAR ŠD POLICIST 569        
      3528