Jure Starman državni podprvak: Člansko Državno prvenstvo Posamezno

By | 29 junija, 2020

Jure Starman je na državnem članskem prvenstvu Posamezno prikegljal do naslova državnega podprvaka.

Zmagovalci Članskega državnega prvenstva Posamezno

Na poti do naslova je najprej premagal svojega klubskega soigralca Jantol Petra, v četrtfinalu je bil boljši od Čerin Blaža (KK Ljubelj Tržič). V polfinalnem dvoboju je po izjemno izenačeni tekmi premagal Sobočan Davorja (KK Triglav Kranj), v finalu pa je naletel na močnejšega nasprotnika Bajželj Grega in se po maratonskem dvodnevnem kegljaškem maratonu in 4ih odigranih dvobojih veselil naslova Članskega državnega podprvaka – Posamezno.

Čestitke Jure za odlične kegljaške predstave in fenomenalen zaključek sezone.

Končni rezultati v moški konkurenci – Posamezno:

  1. mesto: Grega Bajželj
  2. mesto: Jure Starman
  3. mesto: Davor Sobočan in Timi Jurančič

Končni rezultati v ženski konkurenci – Posamezno:

  1. mesto: Marija Ahačič-Premrl
  2. mesto: Maja Plavčak
  3. mesto: Lea Pašić in Irena Mejač