Meni Zapri

Bravo punce! Imamo nove državne mladinske ekipne prvakinje

Po dolgem tekmovalnem premoru so kamniška dekleta poskrbela za nov odličen kegljaški uspeh. Ekipa v sestavi Monika Koprivc, Lea Drnovšek, Tea Repnik in Tia Schatz so na kegljišču v Kamniku odlično nastopale in si zasluženo priborile naslov Državnih mladinskih ekipnih prvakinj 🎳🥇🏆

Odlična kegljaška pripravljenost kamniških deklet se kaže tudi v kombinacijskem seštevku državnega mladinskega prvenstva. Lea Drnovšek s 1124 podrtimi keglji trenutno zaseda 2. mesto, Tea Repnik trenutno zaseda 5. mesto s 1111 podrtimi keglji, Tia Schatz pa 6. mesto s 1070 podrtimi keglji po dveh nastopih.

Vsa tri dekleta se bojo 8.5.2021 v finalu državnega prvenstva borile za naslov državne prvakinje v kombinaciji. Monika Koprivc je z 935 podrtimi keglji in končnim 19. mestom v seštevku kombinacije zgrešila mesto med Top16 mladinkami.

Sorodni članki