Meni Zapri

Sredi julija se je zaključil prestopni rok, ki je prinesel kar nekaj zanimivih rošad med slovenskimi klubi. Tudi v našem klubu je prišlo do nekaj sprememb na igralskih pozicijah. Iz prve moške ekipe sta novim izzivom naproti odšla Kristjan Mijatović in Jure Starman. Prvi se bo preizkusil v avstrijski ligi in bo zaigral za ESC Leoben, drugi se seli v Ljubljano k ekipi ŠD Taborska Jama. Z Juretom je k Taborski Jami odšla tudi Klara Koprivec iz prve ženske ekipe. Iz kluba je odšel tudi Dejan Lorenčič, novo sredino je našel pri KK Škofja Loka.

V klub pa sta se vrnila dva mlada in uspešna igralca. Po letu dni igranja za KK Rudar se je v Kamnik vrnil Jakob Jančar in iz kegljaškega kluba Adria se je domov vrnil Miha Uršič. To so bili vsi prestopi povezani z našim klubom, vse ostale prestope med klubi pa lahko pogledati na spodnji povezavi.

Zapisnik registracijske komisije – prestopni rok julij 2021

Sorodni članki