Meni Zapri

S tekmami prvega in drugega kroga se je pričela že 17. sezona Občinske trim lige. Razen nekaj sprememb v zasedbi posameznih ekip vse ostaja enako, kot v prejšnji sezoni, ki se je žal končala že po nepopolnem drugem krogu. Glavni kandidati za naslov so ekipe ŠD Policist, ŠD Soteska, Ambrož team in Mesi Sports. Vendar tudi ekip DU Kamnik in Calcit ne smemo podcenjevati.

Sezono sta tako kot lani otvorili ekipi DU Kamnik in Ambrož team. Vendar Ambroži tokrat niso dovolili presenečenja in so zanesljivo zmagali z rezultatom 7:1. Že v prvem bloku je bilo 2:1 za Ambrože, v drugem pa so v sicer lepih in napetih dvobojih osvojili še preostale tri točke in potrdili zmago. V ekipi DU Kamnik so bili najboljši Rudi Vidic s 567 podrtimi keglji, Miro Homar (564) in Pavel Serša (554). Ambrož team: Boris Benedik 587, Marko Oman 583 in Štefan Flerin 575 podrtih kegljev. Druga tekma je bila med ekipama Calcit in ŠD Policist. Ekipa Calcita,  ki jo je zapustil Matej Turk ni nudila resnega odpora in ŠD Policist je gladko zmagal s 7:1. Najboljši so bili Primož Pintarič (631), Janže Lužan (588) in Igor Zamljen s 580 podrtimi keglji. Pri Calcitu pa Albin Grubar (554), Samo Podjed (548) in Brane Progar (546). V zadnji tekmi sta se pomerili ekipi ŠD Soteska in Mesi Sports. Tekma se je končala s 7:1 za ŠD Soteska, kjer so bili najboljši Peter Jantol (610), Grega Bajželj (594) ter Matej Turk in Gašper Burkeljca (oba 579 podrtih kegljev).

V drugem krogu sta se najprej pomerili ekipi Mesi Sports in Calcit. Presenetljivo je slavil Calcit s 5:3. Zelo dobro je odigral Branko Progar (568), sledil je Aleš Prosen (541) Samo Podjed (534). Pri Mesi Sports je bila najboljša Lea Drnovšek (539), Andraž in Matic Babnik pa sta podrla 538 kegljev. Tekma med ŠD Policist in DU Kamnik je bila preložena, zadnjo tekmo pa je dobila ŠD Soteska, ki je s 6:2 premagala Ambrož team. Pri ŠD Soteska je vrhunsko odigrala Lidija Pirman, ki je dosegla osebni rekord 612 kegljev, Matej Turk in Gašper Burkeljca pa sta podrla 590 kegljev. Pri Ambrožih je bil najboljši Boris Benedik (602), sledila sta Štefan Flerin (561) in Zvone Izgoršek (548).

Štefan Flerin

Sorodni članki