Meni Zapri

V Litiji je bil odigran 3.turnir Državnega prvenstva za dečke in deklice. Nastopili so tudi naši predstavniki: Domen Bodlaj, Kristina Mihelčič, Manca Progar in Aljaž Vehovec.

Naši predstavniki, ki jih trenira in vodi predsednik kluba in trener prve moške ekipe Franci Spruk, so spet prikazali odlične igre. Razen Mance so ostali trije izboljšali svoje osebne rekorde in popravili uvrstitve. Domen je pred zadnjim turnirjem, ki bo 14.maja, na prvem mestu v svoji kategoriji, Kristina je druga in Manca 5. Aljaž in Blaž Koncilja, ki tokrat ni nastopil, nimata vseh nastopov, zato nista v ospredju. Po prikazanih predstavah vidimo, da kvalitetno delo že daje rezultate.

Po lanskem uspehu Domna, ki je bil drugi, v letošnjem prvenstvu upravičeno pričakujemo dve uvrstitvi na stopničke. Zato upamo, da se bodo tudi nekateri ostali najmlajši, ki hodijo na treninge, opogumili, se včlanili v klub in postali del velike športne družine Calcita.

Štefan Flerin

Sorodni članki