Meni Zapri

Čeprav se je letošnja sezona uradno že končala, so se na KZS odločili, da izvedejo še Državno prvenstvo v dvojicah za najmlajše, ki je bilo pretekli vikend v Pivki. Pod vodstvom trenerja Francija Spruka je nastopilo tudi šest predstavnikov Calcita: Domen Bodlaj, Manca Čevka, Neli Brumen, Petja Križman Vrhovnik, Manca Progar in Kristina Mihelčič.

Kot smo od naših najmlajših že vajeni, so nas tudi tokrat razveselili z lepimi rezultati in novimi odličji za Calcit kegljanje. Tako sta Domen Bodlaj in Manca Čevka osvojila 1.mesto v kategoriji I., ostala dva para (Neli Brumen/Petja Križman Vrhovnik in Manca Progar/Kristina Mihelčič) pa sta s tretjim mestom v svojih kategorijah dopolnila uspeh Calcita.

Sedaj je sezona dejansko končana. Od 15. do 30. junija bo prestopni rok, nato pa bo čas za odmor pred pripravami na novo sezono, ki se bodo predvidoma pričele v sredini julija.

Štefan Flerin

Sorodni članki