Meni Zapri

Na kamniškem kegljišču se je odvijalo še eno državno prvenstvo. Po disciplini sprint je čez nekaj dni potekalo še državno prvenstvo v disciplini tandem mix za člane in članice. Tudi tokrat je kegljišče pokalo po šivih, saj je nastopali kar 29 parov, med njimi štirje pari iz našega kluba. Kljub temu smo lahko zelo ponosni na naše kegljače, saj sta naveza Irena Koprivc in Miha Uršič klonila šele v finalu in osvojila srebrno medaljo. Do bronaste medalje sta prikegljala tudi Tadeja Kokalj in Gašper Burkeljca. Na 10. mestu sta tekmovanje končala Marija Ravnikar in Igor Zamljen ter na 15. mestu Ljuba Babnik in Franci Grubar.

Na isti dan je na kegljišču v Pivki potekalo državno prvenstvo tandem mix za starostno kategorijo U-18. Državnega prvenstva sta se udeležila Aljaž Vehovec in Manca Progar. Na koncu sta osvojila odlično 7. mesto.

Sorodni članki