Meni Zapri

Včeraj se je v Hrastniku s finalom 16 najboljših iz predtekmovanja končalo državno prvenstvo za posameznice v kategoriji mlajših članic (U-23).

Po predtekmovanju so bile na prvih treh mestih naše tekmovalke: Tea Repnik, Lea Drnovšek in Tia Schatz. Nastop v Hrastniku je štel za uvrstitev posamezno, skupaj z nastopoma v predtekmovanju pa za uvrstitev v kombinaciji. Spet je blestela Tea Repnik, ki je bila tudi v Hrastniku najboljša. Podrla je odličnih 599 kegljev in osvojila naslov državne prvakinje posamezno. Ker je prepričljivo vodila v predtekmovanju, je temu dodala še naslov državne prvakinje v kombinaciji. To je že njena deseta zlata kolajna (od skupaj 27), odkar nastopa na državnih prvenstvih. Lea in Tia sta tokrat odigrali nekoliko slabše. Tia je podrla 566, Lea pa 564 kegljev, kar je bilo dovolj za bronasto odličje v kombinaciji, Tia pa je bila »prekratka« za 4 keglje. V posamezni konkurenci sta osvojili 8. in 9.mesto.

Sorodni članki