Meni Zapri

Tako kot smo že navajeni se za kamniške kegljačice in kegljače tekmovalni vikend pričel pred soboto. A tokrat za uvod v 12. kolo niso poskrbeli igralci tretje moške ekipe, temveč so svojo tekmo v četrtek odigrali že igralci prve ekipe. Odšli so na gostovanje k ekipi Hrastnika in jih premagali z rezultatom 3:5. V petek so potem vajeti prevzeli igralci tretje ekipe, ko so se na domačem kegljišču pomerili z ekipo Brest iz Cerknice. Bolj kot zmaga z rezultatom 6:2 nas veseli prvi nastop 13-letnega Aljaža Vehovca za člansko ekipo.

V soboto je šlo zares, saj sta tekmo odigrali še obe ženski ekipi. Še naprej so odlične igralke prve ekipe. Tudi one so se spopadle z igralkami Bresta, vendar so za razliko od moške ekipe gostovale v Cerknici. Z odlično ekipno predstavo so zmagale z rezultatom 6:2 in ostajajo tesno za petami ekipi Proteusa. Razlika je le točko in boj za naslov državnega prvaka je povsem v rokah kamniških kegljačic. V soboto so na gostovanje odšle tudi igralke druge ženske ekipe, ki so izgubile z igralkami Bele Krajine. Tudi tokrat sta nastopili Manca Progar in Kristina Mihelčič, naši 13- in 14-letni kegljačici.

Sorodni članki