Meni Zapri

Na kegljišču Bajta v Radljah ob Dravi je bilo odigrano državno prvenstvo v dvojicah za dečke in deklice v kegljanju. Na njem so nastopili štirje naših pari, trije pri dečkih in en pri deklicah. V četrti kategoriji sta zmagovalki postali naši kegljačici, Manca Progar in Kristina Mihelčič.

Na tokratnem državnem prvenstvu je nastopilo 38 dvojic iz Slovenije. V 2. kategoriji sta Žiga Anžin in Domen Bodlaj osvojila končno 6. mesto. V 3. kategoriji sta igrala Žiga Dacar in Leon Veršnik in v 4. kategoriji sta se borila Aljaž Vehovec in Dominik Brekvar – oba para sta na koncu osvojila 6. mesto v svoji kategoriji.

Pri deklicah smo imeli le en par, a Manca Progar in Kristina Mihelčič sta svoj nastop opravili z odliko. V 4. kategoriji sta premagali vso konkurenco in s 1.027 podrtimi keglji postali državni prvakinji.

Sorodni članki