Zmagovalci občinske lige so postali ŠD Soteska

Po 20. krogih smo dobili zmagovalca tradicionalne Občinske trim lige. Prvaki so postali ŠD Soteska, ki ima v svoji ekipi tudi tri najboljše igralce po povprečju v letošnji izdaji lige. To so postali Gašper Burkeljca s povprečjem 604,70 podrtih kegljev, Jure Starman s povprečjem 588,36 in Matej Turk z 583,10 podrtimi keglji.

Na drugo mesto se je uvrstila ekipa Calcita, ki je imela enako točk kot zmagovalci, a slabšo razliko v set točkah. Njihov najboljši posameznik je bil Peter Hafner s povprečjem 557,86 podrtih kegljev. Na tretjem mestu so končali DU Kamnik s 16 točkami, četrti so bili ŠD Policist z 12 točkami in na petem mestu Zlatko Team z dvema točkama.

Kmalu po koncu občinske trim lige so se odvile še borbene igre. Zmagovalci so tudi tukaj postali ŠD Soteska, ki so zmagoslavno torto po tradiciji razdelili med vse preostale udeležence.

Rezultati, povprečja in set točke na voljo <<tukaj>>.

Other Articles