Smola za obe prvi ekipi

Prvič letos sta bili obe prvi ekipi poraženi v istem tekmovalnem vikendu, tako moški kot tudi ženske pa so izgubile za minimalno razliko. Moški so tokrat gostovali pri vedno neugodni ekipi Litije, ženske pa so odšle na najbolj oddaljeno gostovanje k ekipi Remoplasta. Ob 17ih so z nastopom pričele kegljačice in po dobrem prvem nastopu in vodstvu popustile ter na koncu izgubile z rezultatom 5:3. Na koncu je bila razlika vsega 19 kegljev v prid domačinkam. Še za manjšo razliko so izgubili fantje. Na koncu se jim je neodločen rezultat izmuznil za vsega 10 kegljev, Litijani pa so bili boljši z rezultatom 6:2. Ženske so s porazom prvo mesto na lestvici predale igralkam iz Postojne, moški pa so ob porazu Gorice ostali na četrtem mestu.

V soboto so kot edina ekipa na domačem kegljišču igrali kegljači druge moške ekipe. Od ekipe SIJ-Acroni so bili boljši z rezultatom 6:2 in z lepim ekipnim rezultatom 3.355 le za točko zaostajajo za drugim mestom v državni ligi. V petek so proti ekipi Lokomotive zlahka zmagali igralci tretje moške ekipe. Z zmago 7:1 ostajajo na drugem mestu 3. državne lige zahod. Druga ženska ekipa je bila ta vikend prosta.

Other Articles