Preko Adrie v četrtfinale pokala Slovenije

Že v četrtek so za vstop v četrtfinale pokala Slovenije igrali kegljači 1. moške ekipe. V tekmi v Litiji je bilo zanimivo vse do konca, na koncu pa so o zmagovalcu odločali dodatni meti. Rezultat ob koncu tekme je bil namreč 4:4 ob tem pa sta obe ekipi osvojili po 12 setov. Žal se našim po treh dodatnih metih ni izšlo in so izgubili 36:31 ter končali tekmovanje v osmini finala.

V osmini finala smo imeli tudi obe ženski ekipi. Prva je potrdila status favorita in gladko premagala ekipo Adrie z rezultatom 0,5:7,5 ter se uvrstila v četrtfinale. Druga ženska ekipa je upala na presenečenje proti prvoligašicam iz Cerknice. Ekipa Bresta je bila enostavno predobra in zmaga z rezultatom 8:0 je ostala doma.

1. ženska ekipa bo tekmice v četrtfinalu dobila po končanem žrebu.

Other Articles