Prenovljeno kegljišče pripravljeno na memorial in svetovno prvenstvo!

V preteklih dneh se je na kamniškem kegljišču marsikaj dogajalo. Člani in članice kluba so pričeli s pripravami na novo sezono, a so morali za kratek čas prekiniti treninge. Podiranje kegljev se je za nekaj dni ustavilo, saj so na kegljišču zamenjali vse keglje, pripadajoče vrvi, stranske gumene stranice in položnice. Kegljišče je bilo prenovljeno ravno pred pričetkom memoriala Slavka Šuštarja, tako bodo lahko prvi tekmovalci že v praksi preizkusili kaj so vse posodobitve prinesle. Le nekaj dni po koncu memoriala pa se bo na kamniškem kegljišču odvil poletni vrhunec sezone. 24. avgusta se bo na našem kegljišču pričelo svetovno prvenstvo za selekcije U-14, U-18 in U-23. Prvenstvo bo potekalo do konca avgusta, že čez deset dni pa bo (v primeru ugodnih epidemioloških razmer) pričelo nova kegljaška sezona.

Vsak, ki bi želel nastopiti na memorialu Slavka Šuštarja se lahko prijavi preko telefona 031-343-088 (Brane Mihajlov) ali e-maila m.brane13@gmail.com.

Tekmovalni dnevi:
Ponedeljek od 16.00 do 21.00 ure
Sreda od 16.00 do 21.00 ure
Petek od 16.00 do 21.00 ure
Ostali dnevi po dogovoru za večje skupine.

Petek 20.08.2021 ob 20.00 uri podelitev nagrad najboljšim.

NAGRADE: v moški in ženski konkurenci
1. mesto: 200 € + pokal
2. mesto: 150 € + pokal